četvrtak, 3. decembar 2015.  18:05h
Pročitano 949 puta

Sedam medalja na Prvenstvu Srbije

Na održanom Prvenstvu Srbije u karateu Vladimirovčani odneli sedam medalja. Nastupilo više od 150 takmičara i 30 klubova.

Karate klub Vladimirovac Karate klub Vladimirovac Miloje Pavlovic

U organizaciji Karate federacije Srbije, u nedelju 29.11 održano je Prvenstvo Srbije u karateu za kadete, juniore i mlađe seniore. Takmičenje je održano u hali "Mladost" u Čačku gde je u borbama nastupilo više od 120 takmičara, a u katama blizu 40.

Najtrofejniji klub u opštini Alibunar, Karate klub "Vladimirovac" uspeo je da osvoji sedam medalja i time uspešno predstavi svoju opštinu. Zlatne medalje osvojile su Golja Teodora i Ekmečić Milica, obe u junior kategoriji. Srebrne medalje osvojili su Cvetkivić Miljan u junior kategoriji, Bukur Anabela u kategoriji kadetkinja, i Stojan Filip u kategoriji ml. seniora. Bronzu su osvojili Keta Đorđe u kategoriji kadeta i Zarija Arijana u kategoriji kadetkinja.