sreda, 30. mart 2016.  15:46h
Pročitano 496 puta

Nova pobeda Vojvodine. U planu izgradnja tribina

FK ostvarila drugu pobedu u prolećnom delu takmičenja. Protekle nedelje akcijom igrača i članova kluba, uređen teren.

Akcija uređenja terena FK Vojvodina Seleuš Akcija uređenja terena FK Vojvodina Seleuš Vladimir Vujović

FK Vojvodina i dalje nalazi se na drugom mestu, iza prvoplasiranog "Jedinstva" iz Vlajkovca. Ovog vikenda uspešno su odigrali utakmicu protiv FK Dunav iz Banatske Palanke. Rezultat je  na poluvremenu bio 0:0, da bi na startu drugog poluvremena Šelmić postigao gol. To je nateralo goste da se otvore, što je domaćinu omogućilo da postignu još dva gola. Pogotke su još dali Milošević i Ćuruvija. Bilo je dva žuta kartona, po jedan za obe strane.

Prethodne nedelje, uprava FK Vojvodine iz Seleuša, radila je na sređivanju terena.

Akcija je bila sređivanje terena, nasipanje peska i valjanje terena, kao i sređivanje prilaza igralištu, prisustvovalo je dvadesetak ljudi, što igrača, što ljudi iz uprave i prijatelja kluba - rekli su nam u upravi FK Vojvodina.

Dok se spremaju za gostovanje u Kusiću, na stadionu se vredno radi i na izgradnji tribina, čiji se početak radova očekuje tokom ove nedelje.